Молар-дент

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноРаботиме со плави картони

  • Адреса: Џон Кенеди 1/11
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: спроти Веро

  • Телефон 2: 02 6141345
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 22:00
    Саб од 09:00 до 21:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Молар-дент е стоматолошка ординација со најнапредна технологија која ги нуди сите стоматолошки услуги.

Стоматолошка дејност:
• Превентивни програми (едукација на деца)
• Конзервативна стоматологија (пломбирање, лекување на заби и периапикални процеси без потреба од хируршки интервенции, чистење на забен камен и забни наслаги)
• Стоматолошка Протетика (мобилна и фиксна)
• Ортодонција
• Орална хирургија (импланти)
• РТГ Панорамикс кабинет
• Заботехничка лабораторија

Ординацијата има склучено договор со Фонд за здравствено осигурување на Македонија и работиме со сини картони.
повеќе

Постови

Photos from Mollar Dental Clinic's post

Fiksim i protezës së poshtme mobile me mini implante. Прицврстување на долна тотална протеза со мин ...

Photos from Mollar Dental Clinic's post

Smile makeover. Emax effect.

Photos from Mollar Dental Clinic's post

#zirconiacrown #drvetonlimani #mollardentalclinic

CURAPROX - Ruajtja e Implantit: Teknika

CURAPROX, the Swiss oral health professional. Under the brand name CURAPROX and together with dental ...

Photos from Mollar Dental Clinic's post

#mollardentalclinic

Photos from Mollar Dental Clinic's post

Photos from Mollar Dental Clinic's post

Happy Birthday Besa 🎇🎂

Photos from Mollar Dental Clinic's post

НИКНУВАЊЕ НА ЗАБИ прееруптивна фаза префункционална функционална
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи