Молар-дент

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноРаботиме со плави картони

  • Адреса: Џон Кенеди 1/11
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: спроти Веро

  • Телефон 2: 02 6141345
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 22:00
    Саб од 09:00 до 21:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Тел.02/6141345 (ординација)
Моб.075/358888 (ординација)
070/524083 (за итни случаеви и консултации)
info.mollar@gmail.com
www.mollar.com.mk

Стоматолошка дејност:
- Превентивни програми:(едукација на деца)
- Конзервативна стоматологија ( пломбирање, лекување на заби и периапикални процеси без потреба од хируршки интервенции, чистење на забен камен и забни наслаги)
- Стоматолошка Протетика (мобилна и фиксна)
- Ортодонција
- Орална хирургија (импланти)
- РТГ Панорамикс кабинет
- Заботехничка лабораторија

Стоматолошката ординација "Молар-дент" има склучено договор со Фонд за здравствено осигурување на Македонија и работиме со сини картони.
повеќе

Постови

Photos from Mollar Dental Clinic's post

Rast klinik

Photos from Mollar Dental Clinic's post

▶️ Rast klinik ✅Mini implante me ball attachment dhe protezë mobile e fiksuar mbi implante➡️ IMPL ...

Photos from Mollar Dental Clinic's post

Higjiena e gjuhës për freskim të gojës dhe buzëqeshje të bukurA e pastroni gjuhën gjatë larjes së ...

Photos from Mollar Dental Clinic's post

Mirëmbajtja dhe higjiena e kurorave dhe urave qeramikeKohëzgjatja e kurorave dhe urave nuk mund të ...

Photos from Mollar Dental Clinic's post

MOLLAR HAPPY DAY Me sukses mbaroi aksioni i dedikuar preventivës së dhëmbëve te fëmijët. Sot rreth ...

Photos from Mollar Dental Clinic's post

Të gjithë fëmijët le të buzëqeshinMOLLAR HAPPY DAY vazhdon në ora 16:00 dhe 18:00. Kontrollë, Flu ...

Photos from Mollar Dental Clinic's post

IMPLANTI DENTARImplanti dentar është rrënja artificiale e një dhëmbi që është vendosur në kockën e ...

Photos from Mollar Dental Clinic's post

Klinika dentare Mollar i fton të gjithë fëmijët e moshës prej 1-10 vjeç në fluorizim FALAS nesër me ...
Слика од локација
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи