Мој Маркетинг

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Марко Цепенков 9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км
  • Локација: Кисела вода, блиску до споменикот кај семафорите

  • Телефон 2: 075 319311
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Ако маркетингот е основата за еден бизнис да го достигне својот квалитет, тогаш сте на вистинското место и во вистинското време. Ја имаме таа чест да ви ја претставиме My Marketing агенцијата која ќе ве изненади со својот квалитет и успехот на секое поле.

Услуги:
1. Стратешко Планирање
2. Развој на Бренд

3. Продукција:
• Концепти
• Брендирање
• Принт
• Промотивни материјали
• Аудио и Видео продукција

4. Огранизирање на Настани и продажни Промоции:
• ХоРеКа промоции
• Трејд промоции
• Комерција
• Унапредување на продажбата

5. Дизајн:
• Корпоративен идентитет на бренд
• Логотип на бренд
• 3Д графички дизајн
• 3Д анимација

6. Рекламирање:
• Медско планирање
• Медиски закуп
• Закуп на Билборди и Мега лајти
• Односи со јавност/ПР

7. Истражување на пазар:
• Сатистички извештаи
• СВОТ анализа

8. Веб:
• Веб дизајн
• Развој и одржување на веб
• Интернет маркетинг

- Facebook апликации
- Оддржување
повеќе

Постови

Dacia

Dacia Macedonia

Искористете го моментот, не ја пропуштајте најдобрата #Dacia LPG понуда до сега!😉Dacia Sandero, пр ...

Dacia Macedonia

Искористете го моментот, не ја пропуштајте најдобрата #Dacia #Sandero понуда до сега! 😉Dacia Sande ...

Европа Скопје

Pos Marketing Materials

Photos from My Marketing's post

@mymarketing.mk🍰Luxury Cake Skopje🍰 CakeMaster#design #branding #luxurycakes #cakestory #cakema ...

Photos from My Marketing's post

Promotion of traditional, cultural and national handicrafts💢Skopje💢@mymarketing.mk 💛💚💙#eventorga ...

Photos from My Marketing's post

#kraftpaints#belinaDriven by inovation@mymarketing.mk#print #design #designadaptation #technica ...

Photos from My Marketing's post

#renaultkadjar#renaultcaptur #daciaduster@mymarketing.mk#branding #design #designadaptation #pr ...
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи