Мој Маркетинг

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Марко Цепенков 9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км
  • Локација: Кисела вода, блиску до споменикот кај семафорите

  • Телефон 2: 075 319311
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/7cc7b745c1fdf69351db394fe377c4fc.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Дизајн:
1. Корпоративен идентитет на бренд
2. Логотип на бренд
3. 3Д графички дизајн
4. 3Д анимација
5. Флеш

Рекламирање:
1. Медско планирање
2. Медиски закуп
3. Закуп на Билборди и Мега лајти
4. Односи со јавност/ПР
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи