Мо конструктион


  • Адреса: Јуриј Гагарин 6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10682 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1657614077_52.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ОД ТЕМЕЛ ДО КРОВ

Изградба, проектирање и надзор на станбени згради, деловни објекти, хали за индустриско производство.

Имаме богато искуство работејќи како главни градежни изведувачи на сите видови проекти, големи и мали, од одржување и подобрувања на домот до доградби, реновирање и нови градби. Работиме и комерцијални инприватни објекти.

Нашите лиценци и сертификати го потврдуваат квалитетот и професионалноста на нашата работа и тимот кој стои зад реализацијата
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи