Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mjekësia e punës
 • Poliklinika
 • Laboratore biokimike
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Ordinanca internistike
 • Ordinanca Për Sytë
 • Laboratore Diagnostike
 • Neuro Psikiatria
 • Ordinanca Për Vesh, Hundë Dhe Fyt - Otorinolaringologji
 • Ordinanca Stomatologjike (Dentistë)
 • Masazh Terapeutik
 • Ordinanca Gjinekologjike
 • Spitale
 • Kirurgji
 • Ambulanca
 • Shtëpi Shëndeti Dhe Ente
 • Tomografi Kompjuterike
 • Urologji
 • Ordinanca Ortopedike
 • Neurologji
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mjekësia e punës

Spitali i parë i përgjithshëm privat-Remedika


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali i parë privat-Remedika


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 29
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tospash


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 69
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Mr nga 08:00 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhelezniçar


 • Adresa: Gradski zid bllok 4 ndërtesa 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во предвидениот рок е реализирана втората фаза на „Проектот за наводнување на јужната долина на реката Вардар“, што за земјоделците значи намалување на ...
сите 18 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Македонија е ...
сите 25 | | | веќе видена

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска, имаше моќна и жестока реакција за време на собраниската расправа за ребалансот на буџетот. Во својот ...
сите 2 | | | веќе видена

Во Скопје, на местото на поранешен „Скопски саем“, наскоро вратите за сите љубители на шопингот ќе ги отвори „Ист Гејт Мол“... Новиот шопинг центар, отварањето ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj