Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Dibër
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Mjekësi në Dibër

Alba-med


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 64
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 10:00 deri më 13:00

All Med


 • Adresa: F.Mogorçe
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7400 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Genta Med


 • Adresa: Amdi Lleshi 51
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Medi Sall


 • Adresa: F.Kosovrasti poshtëm
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7397 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Medi-bler


 • Adresa: Velko Vllahoviq 148/1
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Medina Med


 • Adresa: Qendra Zhupa
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7399 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Mapa

Прв пат се воведува данок на возила со еколошка компонента. Доколку возилото помалку загадува, ќе се плаќа понизок данок за увоз. Предлог – законот за данок на ...
сите 38 | | | веќе видена

Безмалку десет милијарди е сумата која ја должат јавни претпријатија на Управата за јавни приходи. Ова станува јасно од последната листа на должници објавена ...
сите 14 | | | веќе видена

Потпретседателот на Сојузот на стопански комори на Македонија Габриела Кулебанова, на седница на Советот на претседатели истакна повеќе клучни информации во ...
сите 65 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj