Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети во Охрид

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Мак-стар


 • Адреса: Радојца Новичиќ 272
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10734 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мани-ким


 • Адреса: с.Пештани
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10745 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 12:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 18:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Марлборо М2


 • Адреса: Питу Гули 99
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мате-зи


 • Адреса: Илинденска, с.Велгошти 181
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Миса


 • Адреса: 7-ми Ноември 278
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10735 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мони трејд


 • Адреса: Стив Наумов 38-а
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10735 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нисани комерц


 • Адреса: Марко Нестороски 128-а
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ноно


 • Адреса: Даме Груев 197
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Омега Експрес


 • Адреса: 8-ми Март 27
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10734 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Павелди


 • Адреса: Охридати 2
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10737 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 16:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Свети Наум


 • Адреса: с.Љубаништа-Св.Наум
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10751 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Семафор комерц-р


 • Адреса: Марко Нестороски 214
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 22:00 • Нед од 08:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Спироски Сн


 • Адреса: с.Издеглавје
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10717 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стрикан Комерц


 • Адреса: Прилепска 2
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10734 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тороманоски


 • Адреса: с.Мешеишта
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10723 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фреш Маркет


 • Адреса: бул.Туристичка 58
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик 26


 • Адреса: Јане Сандански 58
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик 30


 • Адреса: бул.Туристичка 21
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10737 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 60 | | | веќе видена

Цената на златото повторно пораснаа на ново рекордно ниво и на њујоршката берза Комекс вчера достигнаа 2.449,89 долари за унца. Аналитичарите велат дека ...
сите 77 | | | веќе видена

Многу битна вест денеска преку Берзата стигна до акционерите на успешната хотелиерска компанија „Македонијатурист“. Имено, тоа акционерско друштво стартува со ...
сите 21 | | | веќе видена

РЕС е најголем снабдувач со струја на слободниот пазар и најголем дел од стопанството добива електрична енергија од РЕС, објави Регулаторната комисија за ...
сите 22 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи