Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети во Гевгелија

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Тото комерц


 • Адреса: с.Прдејци
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10806 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 20:30

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Холивуд


 • Адреса: с.Миравци
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10794 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар-пром


 • Адреса: бул.Гевгелија б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10812 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Трошоците на живот во јули во однос на јуни годинава во државава се зголемени за 1,9 проценти, а цените на мало за 2,5 проценти. Споредено со јули лани, ...
сите 141 | | | веќе видена

Фиксниот курс на денарот дава стабилност на граѓаните, фирмите и компаниите во отплатата на нивните кредити врзани за еврото, а исто така влијае да се избегнат ...
сите 53 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи