Милмарк инженеринг

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: М.Т.Гологанов 64-а лок.10
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: Спроти КК Работнички

  • Телефон 2: 075 358991
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 15:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Милмарк инженеринг е овластен дилер на Daikin, Viessman и Actionclima во Македонија.

Услуги:
- Вентилација и климатизација(HVAC системи)
- Опрема за греење, вентилација и климатизација
- Проектирање и изведба на инсталации за греење
- Одржување и сервис на опремата за греење, вентилација и климатизација
- Испорака и монтажа

Производи:
- Алуминиумски лим во ролна и профили со висок квалитет
- Котли на цврсто гориво
- Вентилатори
- Чилери
- Клима комори
- Вентил конвектори
- Сплит клима уреди-инвертер

СЕКОГАШ КОГА Е НАЈПОТРЕБНО - МИЛМАРК ИНЖЕНЕРИНГ!
повеќе

Постови

Daikin EMURA™

Daikin Emura™ was designed to perfectly balance technological leadership and the beauty of aerodynam ...

Daikin streamer technology air purifier

Clean air could be defined as having had all the harmful particles and contaminants removed, but Dai ...

Daikin recruitment

https://www.youtube.com/watch?v=C7Xi2zLFqWw

Daikin Sensira

Discreet wall mounted unit providing high efficiency and comfort.

Daikin Perfera FTXTM DEMO R32

Daikin FTXTM sarjan esittelyvideo. http://www.ilmalampopumput.fi/fi/tuotteet/ilmalampopumput/daikin/ ...

Daikin Sensira

Discreet wall mounted unit providing high efficiency and comfort.

Daikin Stylish 2018

Climatizzatore fisso a parete DAIKIN STYLISH monosplit nuovi modelli 2018 FTXA-AW/RXA colore BIANCO, ...

Daikin altherma 3 (R32)

Daikin Altherma lage temperatuur maken gebruik van lucht/water warmtepompen om op een zeer energiezu ...
Цена со ДДВ:36.400 ден.

Клима уред Inverter Daikin FTXB35C

Цена со ДДВ:64.700 ден.

Клима уред Daikin FTX50GV/RX50GV


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи