Радиус (100км)

Милмарк инженеринг


  • Адреса: М.Т.Гологанов 64-а лок.10
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9156 км
  • Локација: Спроти КК Работнички
Слика од локација

Фото и видео галерија

Овластен дилер на Daikin, Viessman и Actionclima во Македонија.

Климатизација, греење, проектирање, услуги и сервис


СЕКОГАШ КОГА Е НАЈПОТРЕБНО!
- Вентилација и климатизација(HVAC системи)
- Опрема за греење, вентилација и климатизација,
- Проектирање и изведба на инсталации за греење,
- Одржување и сервис на опремата за греење, вентилација и климатизација


Милмарк инженеринг нуди:
- Испорака и монтажа
- Алуминиумски лим во ролна и профили со висок квалитет,
- Котли на цврсто гориво,
- Вентилатори,
- Чилери
- Клима комори,
- Вентил конвектори,
- Сплит клима уреди-инвертер
повеќе

Постови

Timeline Photos

Во текот на месец Јуни, дојдете кај нас и искористете го попустот за одредени модели на Daikin , как ...

Timeline Photos

Во текот на месец Јуни, дојдете кај нас и искористете го попустот за одредени модели на Daikin , ка ...

Photos from Milmark's post

Кога нашите вработени уживаат во работата Daikin Europe

Photos from Milmark's post

Полека, но сигурно привршуваме со уште еден голем проект. Бидете и Вие дел од големото семејство на ...

Daikin Europe

It’s no secret that we’re proud to be a Factory of the Future!

Photos from Milmark's post

Кога е задоволен клиентот, ние сме уште повеќе.. ОДЛИЧНА МОНТАЖА НА НАДВОРЕШНИ ЕДИНИЦИ

инсталација за multi split sistem DAIKIN

Како тоа изгледа кога работи тимот на МИЛМАРК ИНЖЕНЕРИНГ !!!!

CTXS-K / FTXS-K/G

МИЛМАРК ИНЖЕНЕРИНГ е приватна фирма, која со својот тим на искусни и професионални инжињери и сервис ...
5%заштеда
Цена со ДДВ:63.110 ден.59.955 ден.

Клима уред Daikin FTX50GV/RX50GV

5%заштеда
Цена со ДДВ:36.110 ден.34.305 ден.

Клима уред Daikin FTXB35C

5%заштеда
Цена со ДДВ:57.990 ден.55.091 ден.

Клима уред Daikin inverter FTXB50C

5%заштеда
Цена со ДДВ:36.110 ден.34.305 ден.

Клима уред Daikin Inverter FTXB-C 3 ...


Видете ги сите наши производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи