Микпром


  • Адреса: Киро Глигоров 13
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10686 км
  • Локација: Биг Бокс деловен центар

  • Телефон 2: 070 265522
  • Факс: 02 2401323
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620721687_21.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ударна дупчалка
27 ГОДИНИ КВАЛИТЕТ!

Основна дејност на компанијата е трговија на големо и мало со алати за машинска обработка, рачен и електричен алат, алат за сечење, алат за обработка на камен и дрво.

Компанијата има целосна понуда на квалитетни и професионални производи за потрошувачите, како и решенија во технолошкиот процес.

МИКПРОМ ДООЕЛ Скопје е 27 години на пазарот, со висок квалитет, според светските технологии, иновации и стандарди.

Програма:

•Брусен алат
•Резен алат
•Стезен алат
•Мерен алат
•Рачен алат
•Електричен алат
•Жица за ерозимат
•Алат за сечење
•Жичан алат

Брендови

МИКПРОМ ДООЕЛ Скопје е претставник на повеќе реномирани производители како: WEILER ABRASIVES за брусеви и брусни материјали, дијамантски чепови и дискови, ISCAR, WIDIA, CANELA, SUMITOMO, KENNAMETAL, ACHTECK, NINE9, VARGUS за резен изменлив алат, PRECITOOL, FORMAT, VERTEX, STOCK, RUKO, ZPS, VOLKEL, WERNER WILKE, KEMMLER, … за резен алат и опрема за машини, MITUTOYO, INSIZE, PRETEC, OWT за мерни инструменти, JJ TOOLS за глодала од тврд метал, JULIA, WESPA за ленти за сечење метал и дрво, MAKITA електричен алат, UNIOR, WERA, WIHA, UNIOR, за рачен алат, како и голем број други производители на најразличен асортиман.

Услуги

•Квалитетни и професионални производи за потрошувачите.
•Решенија во технолошкиот процес.
•Достава низ цела територија на Република Македонија во рок од неколку дена или испорака по брза пошта/карго истиот ден на нарачката.

повеќе
11%заштеда
Цена со ДДВ:4.390 ден.3.900 ден.

Ударна дупчалка

10%заштеда
Цена со ДДВ:7.999 ден.7.190 ден.

Електрична аголна брусилка

9%заштеда
Цена со ДДВ:10.990 ден.9.990 ден.

Акумулаторски ударен одвртувач

Цена со ДДВ:1.990 ден.

Шублер аналоген 0-150/0,05 mm

Цена со ДДВ:4.170 ден.

Шублер дигитален 0-200/0,01mm

Цена со ДДВ:1.990 ден.

Шублер дигитален 0-150/0,01mm

Цена со ДДВ:1.290 ден.

Шублер аналоген 0-150/0,05mm

Цена со ДДВ:3.899 ден.

Електрична аголна брусилка

Цена со ДДВ:1.400 ден.

Електрична ударна дупчалка

Цена со ДДВ:2.700 ден.

Ударна дупчалка


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи