Микпром


  • Адреса: Ташко Караџа 11-А
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: Автокоманда

  • Телефон 2: 070 265522
  • Факс: 02 2401323
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519380799_34.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Микпром
Микпром е компанија која се занимава со промет на големо и мало со:
• Алати за брусење
• Резен алат
• Рачен електричен алат
• Рачен алат
повеќе
11%заштеда
Цена со ДДВ:4.390 ден.3.900 ден.

Ударна дупчалка

10%заштеда
Цена со ДДВ:7.999 ден.7.190 ден.

Електрична аголна брусилка

9%заштеда
Цена со ДДВ:10.990 ден.9.990 ден.

Акумулаторски ударен одвртувач

Цена со ДДВ:1.990 ден.

Шублер дигитален 0-150/0,01mm

Цена со ДДВ:3.899 ден.

Електрична аголна брусилка

Цена со ДДВ:1.990 ден.

Шублер аналоген 0-150/0,05 mm

Цена со ДДВ:2.290 ден.

Шублер аналоген 0-150/0,02 mm

Цена со ДДВ:4.170 ден.

Шублер дигитален 0-200/0,01mm

Цена со ДДВ:2.690 ден.

Шублер дигитален 0-150/0,01mm

Цена со ДДВ:2.090 ден.

Шублер аналоген 0-200/0,05mm

Цена со ДДВ:1.490 ден.

Шублер аналоген 0-150/0,05mm

Цена со ДДВ:1.290 ден.

Шублер аналоген 0-150/0,05mm

Цена со ДДВ:1.400 ден.

Електрична ударна дупчалка

Цена со ДДВ:2.700 ден.

Ударна дупчалка


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи