Микпром


  • Адреса: Ташко Караџа 11-А
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: Автокоманда

  • Телефон 2: 070 265522
  • Факс: 02 2401323
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30Фото и видео галерија

Микпром
Микпром е компанија која се занимава со промет на големо и мало со:
• Алати за брусење
• Резен алат
• Рачен електричен алат
• Рачен алат
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи