Мик Свети Николе


  • Адреса: Благоја Цанески-Челото 4
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈10750 км
  • Локација: градски пазар

  • Телефон 2: 075 467012
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб - Нед од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 47 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 107 | | | веќе видена

Доколку патувате во странство деловно или поради задоволство, вреди однапред да ги планирате местата, па дури и земјите доколку се наоѓаат на вашата патна мапа ...
сите 34 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи