Мидпоинт

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: Илинденска б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Локација: Близу ЈИЕ Универзитет

  • Телефон 2: 070 329071
  • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 00:00Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи