Metalterm

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesë


  • Telefon 2: 02 2038353
  • Faksi: 02 2048057
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:30 deri më 12:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554809128_15.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Firma Metalterm SHPK është themeluar në vitin 1999. Aktiviteti kryesor është import dhe tregti në 5 fusha kryesore; pajisje për ngrohje, pajisje hidraulike, instalime industrial, çelik që s'ndryshket-prohrom, ISOVER lesh mineral.

*Pajisje për ngrohje

Ofrojmë një asortiment të gjerë prodhimesh nga grupet e mëposhtme:

•Prodhime për ngrohje
•Kaldaja dhe aparate për djegie
•Armatura radiatorësh
•Kolektorë - mbledhës
•Tuba bakri dhe valvula kontrolli
•Pompa qarkullimi
•Enë rezervuarë
•Instrumente matës
•Skaldabanja të kombinuara dhe bufera
•Panele diellore

*Instalime industrial

Ofrojmë materiale për instalime industrial nga prodhues me renome të shoqëruara me certifikatat e duhura për cilësi. Kemi spektër të gjerë të prodhimeve në vijim:

•Tuba të lëmuar
•Tuba të dhëmbëzuar
•Valvula kontrolli të lëmuara
•Valvula me sferë
•Xhunto
•Saraçineskë flutur
•Ventile elektromanjetike
•Kompenzatorë flanxhe
•Valvulë filxhan e pakthyeshme
•Valvula kontrolli për sisteme kundër zjarrit
më shumë
10%save
Retail Price - VAT Included:45.225 MKD40.703 MKD

Гусан котел на цврсто гориво GNB

5%save
Retail Price - VAT Included:22.650 MKD21.500 MKD

Nordstar CS-32V 3А12kBTU

5%save
Retail Price - VAT Included:36.330 MKD34.500 MKD

Nordstar CS-51V 3А18kBTU

5%save
Retail Price - VAT Included:21.053 MKD20.000 MKD

Nordstar CS-25V 3А 9kBTU

5%save
Retail Price - VAT Included:49.450 MKD46.978 MKD

Hot water solid fuels boilers Karpa ...

Retail Price - VAT Included:157.691 MKD

Топлинска пумпа Monobloc 220 V, фре ...

Retail Price - VAT Included:50.000 MKD

Котел на дрво-јаглен Bergen 43-48 K ...

Retail Price - VAT Included:43.795 MKD

Котел на цврсто гориво Termomont Ti ...

Retail Price - VAT Included:34.074 MKD

Котел на цврсто гориво Termomont Ti ...

Retail Price - VAT Included:80.000 MKD

Toby 50 котел на пелети 16-50 KW

Retail Price - VAT Included:80.000 MKD

Toby 30 котел на пелети 9.5-31.7 KW

Retail Price - VAT Included:79.000 MKD

Toby котел на пелети 5-20 KW

Retail Price - VAT Included:84.747 MKD

Клима уред инвертер LG Standart PLU ...


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj