Metalterm

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesë


  • Telefon 2: 02 2038353
  • Faksi: 02 2048057
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:30 deri më 12:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554809128_15.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

*Themelimi dhe zhvillimi

Firma Metalterm SHPK është themeluar në vitin 1999. Aktiviteti kryesor është import dhe tregti në 5 fusha kryesore; pajisje për ngrohje, pajisje për ujësjellës, instalime industrial, çelik që s'ndryshket-prohrom, ISOVER lesh mineral.
Gjatë këtyre viteve kemi ngritur rrjetin tonë logjistik prej magazinash dhe transport në tre qytete në Maqedoni.
Me seli në Shkup, në sipërfaqe prej 4000 m2, dega Ohër dhe dega Prilep.
Kemi avantazh duke parë lokacionet ku kemi magazina të disponueshme për një numër të madh produktesh dhe për të tjerat garantojmë afate të shpejta dhe të shkurtra dërgese.

*Ekipi
Firma ka 16 të punësuar.
Stafi është i përbërë prej inxhinierësh me arsimim të lartë përkatës dhe profesionistë të tjerë që mundësojnë një komunikim të vazhdueshëm me klientët , me qëllim që në mënyrë efektive dhe efikase t'u përgjigjemi kërkesave të tyre dhe t'i informojmë për të gjitha risitë e tregut.
Qëllimi ynë është që në afat të gjatë t'i zhvillojmë dijet dhe aftësitë tona. Kemi ndërtuar marrëdhënie të mirë me tregun, aty ku ruajtëm një pozicion të mirë shitjeje me cilësi të lartë të produkteve nga partnerët tanë.
Ekipi ynë ka fituar përvojë komerciale shumëvjeçare bashkë me një numër të madh aftësish profesionale, si dhe bashkëpunim të mirë me klientët dhe mbështetje të tyre në zgjidhjen e teknikave më të përshtatshme dhe zgjidhjeve ekonomike.


*Furnizues
Metalterm SHPK punon me partner korrektë dhe të mëdhenj, kryesisht nga Europa Perëndimore. Kemi fituar besimin e rreth 100 prodhuesve për të distribuuar prodhimet e tyre në të gjithë Maqedoninë. Jemi përfaqësues të radiatorëve prej alumini “Global”, “Radiatori 2000”, të radiatorëve panele dhe regjistra tubash “Splendid”, kaldaja “Sime”, “Karpat” “Termomont”, tuba bakri “Majdampek”, “Halcor”, enë zgjerimi “Elbi”, pompa qarkullimi “Wilo”, pajisje për ngrohje mesing “ICMA”, instrumente matës “CEWAL”, dushe të kombinuar “SUN SYSTEM”, fitinze dhe tuba poliprolopene “WAVIN Pilsa”, armaturë mesinga dhe fitinze të kromuara “BUGATTI”, etj. Të gjitha produktet janë të shoqëruara me certifikatë dhe dokument që garanton cilësinë dhe sigurinë për përdorim gjatë instalimit.

*Qëllimi
Rregulli ynë thelbësor është të mbajmë kontakte të afërta me klientët tanë, me qëllim që të plotësojmë kërkesat e tyre, në baza të sigurisë dhe besimit të ndërsjellët. Qëllimi ynë kryesor është përmirësim i vazhdueshëm i cilësisë së shërbimeve tona për klientët dhe të sigurojmë produkte me cilësi dhe standarde të larta si dhe zgjerim të asortimenteve nëpërmjet furnizuesve të rinj.

Metalterm Shkup
Adresa: Fjodor Dostojevski 72, 1000 Shkup
Tel: + 389 02 2036 322, + 389 02 2038 353
Faks: +389 02 2048 057
E-mail: metalterm@t-home.mk

Metalterm Ohër
Adresa: Zhellezniзka 202, Ohër
Tel: +389 46 256 103
Cel: +389 75 423 413
Faks: +389 46 256 103

Metalterm Prilep
Adresa: R. Sekirçev nr. 18, Prilep
Tel: +389 48 480 404
Faks: +389 48 480 404
Cel: +389 75 683 612
më shumë
10%save
Retail Price - VAT Included:45.225 MKD40.703 MKD

Гусан котел на цврсто гориво GNB

5%save
Retail Price - VAT Included:22.650 MKD21.500 MKD

Nordstar CS-32V 3А12kBTU

5%save
Retail Price - VAT Included:36.330 MKD34.500 MKD

Nordstar CS-51V 3А18kBTU

5%save
Retail Price - VAT Included:21.053 MKD20.000 MKD

Nordstar CS-25V 3А 9kBTU

5%save
Retail Price - VAT Included:49.450 MKD46.978 MKD

Hot water solid fuels boilers Karpa ...

Retail Price - VAT Included:157.691 MKD

Топлинска пумпа Monobloc 220 V, фре ...

Retail Price - VAT Included:50.000 MKD

Котел на дрво-јаглен Bergen 43-48 K ...

Retail Price - VAT Included:43.795 MKD

Котел на цврсто гориво Termomont Ti ...

Retail Price - VAT Included:34.074 MKD

Котел на цврсто гориво Termomont Ti ...

Retail Price - VAT Included:80.000 MKD

Toby 50 котел на пелети 16-50 KW

Retail Price - VAT Included:80.000 MKD

Toby 30 котел на пелети 9.5-31.7 KW

Retail Price - VAT Included:79.000 MKD

Toby котел на пелети 5-20 KW

Retail Price - VAT Included:84.747 MKD

Клима уред инвертер LG Standart PLU ...


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj