Metal Plast DTGJ


 • Adresa: Boris Trajkovski 32/4 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Popsi-Kompani


  • Adresa: Bul.K.J.Pitu 30 lok.4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

  Popsi-kompani është një kompani që merret në mënyrë aktive me tregtinë në lloje të ndryshme të vinçave dhe vulave.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634800648_83.jpg?t=true&w=300&h=300

  Novamat


  • Adresa: rr.1 nr.44-a f.Bunarxhik Illinden
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1626333077_86.png?t=true&w=300&h=300
  Transport publikPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicioner

  ALS-B


  • Adresa: M.T.Golloganov 70
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:30 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

  ALS-B është një kompani, aktiviteti kryesor i së cilës është tregtia në kushineta, vula e vajit, zinxhirë, laçe, ingranazhe, rripa, vegla matëse, kthetra dhe yndyra.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1384941148_93.jpg?t=true&w=300&h=300

  Skf -Maktrade  SFK është udhëheqës global i furnizimit teknlogjik që nga viti 1907. Fuqia jonë themelore është aftësia që vazhdimisht të zhvillojmë teknologji të reja – dhe pastaj t’i shfrytëzojmë që të krijojmë produkte që klientve tanë ju ofrojnë përparvsi në raport me konkurentët.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1395155030_8.jpg?t=true&w=300&h=300
  Mapa

  Сојузот на синдикатите на Македонија повикува и организира протест, со цел, како што велат, за заштита на економските и социјалните права на своите членови и ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Последната сезона на извештаите не покажа никакво забавување на трошењето на банките за нови технологии. Реалноста е дека голем дел од оваа инвестиција нема да ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj