Месарница Мечка

Wi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: ул.120 4/2, лок.6
  • Место: Тетово

  • Телефон 2: 044 523285
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00
    Нед од 08:00 до 12:00Слика од локација
Месарница Мечка отсега е Вашиот прв избор за здрав и вкусен оброк. Ви нудиме најразличен асортиман на свежи месни и сувомеснати производи со проверен квалитет и извонреден вкус.

Дојдете и уверете се.
Со почит Месарница Мечка, наспроти пензионерскиот дом во Тетово.
повеќе
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи