Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Месари и месарници
 • Месо и преработки од месо
 • Скара на кило
 • Млеко и млечни производи
 • Мед - производство и трговија
 • Тестенини-Производство И Трговија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Месари и месарници во Скопје


Амиском


 • Адреса: Џон Кенеди 25-4/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Андреа


 • Адреса: М.Т.Гологанов 112 лок.2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км

Бади Ас


 • Адреса: Лука Геров 47-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7845 км

Балкан


 • Адреса: Атинска 21
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

Балкан


 • Адреса: Лондонска б.б. лок.32
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 09:00 до 15:00

Бедо ем


 • Адреса: Ќемал Сејфула 123
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

Бе-Са


 • Адреса: Ќемал Сејфула б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 20:00

Бе-Са Сениор


 • Адреса: Лазо Трпковски 10
 • Место: Скопје

Бигомес


 • Адреса: Благоја Стефковски 22
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7856 км
 • Работно време: Пон од 07:00 до 17:00 • Вто - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 15:00

Богдановски


 • Адреса: Кочо Рацин 36 лок.371
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

Виндзор


 • Адреса: Петар Манџуков б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 20:00

Влатко и Маки


 • Адреса: Московска 5 лок.б-2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7848 км

Влахо Мес


 • Адреса: Маџари 43-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7856 км

Во еден миг


 • Адреса: бул.В.С.Бато 51-2/14
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 21:30

Гого


 • Адреса: Ѓорче Петров 60
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7846 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 07:00 до 18:00 • Нед од 07:00 до 14:00

Гурман мес


 • Адреса: Иван Хаџиниколов 12 лок.296
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7861 км

Гурман мес


 • Адреса: Бул.Јане Сандански 78 лок.6
 • Место: Скопје

Гурман Мес


 • Адреса: Финска 58
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7856 км

Еуро-Булс


 • Адреса: Јадранска магистрала б.б. (Качанички пат)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7847 км

Жар Сен


 • Адреса: бул.2-ра Македонска бригада лок.11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км

Мапа

Владата денес ќе се задолжува за нови 61,7 милиони евра. На официјалната страна на Народна Банка на Република Македонија објавена е аукција на државни хартии ...
сите 19 | | | веќе видена

Фонд за иновации и технолошки развој ги презентираше инструментите за финансиска поддршка на домашните компании пред членките на Македонската банкарска ...
сите 63 | | | веќе видена

Како Влада ќе продолжиме посветено да работиме на унапредување на патната мрежа во земјава, континуирано да го поттикнуваме развојот на сите региони и ...
сите 43 | | | веќе видена

Сите фармери кои набавиле пчелни матици, нерези или назимки од 1 јануари до 30 септември годинава, од денеска ќе можат да поднесуваат барања за финансиска ...
сите 11 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи