Бе-Са Сениор


 • Адреса: Лазо Трпковски 8
 • Место: Скопје
 • Локација: помеѓу Рамстор и Принц маркет


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Владата утре на седница ќе ги разгледува двете законски решенија кои се однесуваат на најавеното намалување на ДДВ на електричната енергија и воведувањето ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Здружението на оштетени штедачи “Правда за штедачи” предлага Владата да го усвои предлогот за измени и дополнувања на Законот за банки доставен од нивна страна ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи