Мерино

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

  • Адреса: с.Камењане
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7394 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c8dc349e53682cdf573be13a17428af6.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Мерино e компанија која се занимава исклучиво со производство на ХТЗ опрема, односно работни униформи за сите бранши, почнувајќи од градежна струка, бензиски пумпи, чуварски униформи како и производство на разни модели врз основа на побарувачката на купувачите со комбинација на разни нијанси. Исто така, поседуваме и специјализирана линија за производство на училишни униформи.

Мерино Текстил е основанa на 25.09.1995 со седиште во Тетово - Македонија. Во моментот фирмата работи на домашниот пазар многу успешно како и надвор. Нашиот професионален кадар ќе ви помогнe да имате правилен избор при снабдувањето на работни униформи.

Гарантираме професионална услуга, квалитет и оптимални стандарди што ги бара пазарот!
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Униформа А1

Цена со ДДВ:Побарај цена

Униформи

Цена со ДДВ:Побарај цена

Палто

Цена со ДДВ:Побарај цена

Палто

Цена со ДДВ:Побарај цена

Палто

Цена со ДДВ:Побарај цена

Палто

Цена со ДДВ:Побарај цена

Палто

Цена со ДДВ:Побарај цена

Палто

Цена со ДДВ:Побарај цена

Палто


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи