Медика Центар


  • Адреса: Скупи 22/10, с.Злокуќани
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км

  • Телефон 2: 070 206097
  • Факс: 02 3095091
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553514492_38.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Медика Центар
Приватниот здравствен центар Медика Центар претставува организација на иднината која постои за да ги задоволи Вашите потреби и барања.

Високата професионалност, стручност, прецизност и коректниот хуман однос, се препознатливи карактеристики на сите вработени.

Медика Центар нуди
-општа медицина
-стоматологија
-интернистички специјалистички услуги
-кардиоваскуларни
-естетска (пластична) хирургија
-васкуларна хирургија
-систематски прегледи
-уролошки
-неуролошки и психијатриски
-детоксикација од дрога и алкохол
-педијатриски
-физијатриски
-ортопедски
-комплетна биохемиска и хематолошка лабораторија

Само со една интервенција менувате нешто на себе и го менувате својот живот
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи