Medicus Help-Head office

ParkingAirconditionedCards acceptedDisabled access

  • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo 165-a
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7847 км

  • Fax: +389 2 3114033
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1520246567_34.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Медикус Хелп – 25 години посветени на вашето здравје. Нашиот успех се темели на нашата подготвеност да одговориме на потребите на клиентите и да го понудиме најдоброто за нив. Изградивме силна репутација во земјава со нашите ортопедски производи, кои нудат квалитет, самодоверба, сигурност и помош во совладување на препреките со кои се соочуваат нашите клиенти.

Со континуираниот развој на компанијата, следејќи ги светските трендови, го проширивме своето портфолио со производи кои ќе им помогнат на нашите клиенти да го достигнат својот главен приоритет, а тоа е здрав и независен живот. Денес Медикус Хелп е компанија која е посветена и на сите кои спортуваат и се грижат за себе преку својата спортска и фитнес програма.

Во нашиот фокус и понатаму ќе бидат клиентите и нивните потреби. Со голема љубов и посветеност ќе продолжиме да го градиме нашиот бренд со производи од реномирани компании, бидејќи влогот во вашето здравје е влог во здрава иднина.
more
40%save
40%save
Retail Price - VAT Included:11.600 MKD

Glamour Mono

Retail Price - VAT Included:4.350 MKD

Antidecubital mattress - Pneumatic

Retail Price - VAT Included:5.220 MKD

Лумбален појас Lumbamed

Retail Price - VAT Included:1.090 MKD

Anatomical clogs with massage pads ...

Retail Price - VAT Included:1.950 MKD

Појас за трудници


See our products at
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel