Мечкуевска куќа - Пуже

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Филип Втори 8
  • Место: Свети Николе
  • Оддалеченст: ≈7468 км
Дејности:

ресторани


  • Телефон 2: 078 441279
  • Работно време: Вто - Сре , Чет , Нед од 07:00 до 00:00
    Пет - Саб од 07:00 до 01:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1607937878_93.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Ресторанот Мечкуевска куќа – Пуже, е синоним за највкусна храна, подготвена од најдобрите готвачи, со најквалитетни и секогаш свежи продукти. Нашиот персонал со задоволство ќе ве води низ нашето мени и ќе ви помогне во вашиот избор.

Вашите незаборавни мигови поминете ги во прекрасен невообичаен етно амбиент, каде ќе доживеете мигови на опуштена и мошне пријатна атмосфера, збогатена со звуците на пријатната музика. Од ресторанот ќе си заминете задоволни од беспрекорната услуга и пријатниот амбиент и со нетрпение ќе го очекувате моментот кога повторно ќе се вратите.

Мечкуевска куќа Пуже организира коктели и секаков вид на веселби, а нуди и кетеринг услуги. За подетални информации можете да се обратите кај менаџерите на ресторанот и на телефонот 078 441279.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи