Marka Mar


  • Address : Vladimir Komarov 18-a 1/6
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7427 км

  • Telephone 2: +389 77 558060
  • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1455185865_02.jpg?t=true&w=300&h=300


Photo of Location
Друштвото за книговодсвени услуги МАРКА МАР ММХ ДООЕЛ Скопје e основано во 1992 година и ги исполнува условите за вршење на сметководствените работи согласно Законот за вршење на сметководствени работи со лиценца број 710070 и преку лиценцирани овластени сметководители.

На своите клиенти им гарантира услуга со висок квалитет со почитување на правилата за квалитет во обезбедувањето на услугите дефинирани со позитивните законски прописи и строго почитување на етичките правила прецизирани со Етичкиот кодекс на IFAC (Меѓународната федерација на сметководители) објавен во Службен весник на РМ број 79/2010 година.
more
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel