Марбал


  • Адреса: ул.1732 4-а/16
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: комплекс Парк резиденс

  • Телефон 2: 075 227669
  • Работно време: Пон - Пет од 16:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Интегрално ја објавуваме колумната на министерот за финансии Фатмир Бесими со наслов „Праведен даночен систем за одржлив, инклузивен и забрзан економски раст“: ...
сите 146 | | | веќе видена

Потрошувачи кои добиваат фактурата во хартиена форма да ја искористат можноста за добивање на е-фактура затоа што е најсигурен, најбрз и најекономичен начин на ...
сите 111 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи