Радиус (100км)

Малеш


 • Адреса: бул.В.С.Бато 2-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9161 км
 • Локација: Реонски центар, Ново Лисиче

 • Телефон 2: 070 646537
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
  Саб од 08:30 до 15:0010%заштеда
Цена со ДДВ:260 ден.234 ден.

Кравјо сирење

10%заштеда
Цена со ДДВ:300 ден.270 ден.

Овчо сирење

10%заштеда
Цена со ДДВ:280 ден.252 ден.

Козјо сирење

10%заштеда
Цена со ДДВ:300 ден.270 ден.

Мешано сирење со пиперка

12%заштеда
Цена со ДДВ:320 ден.282 ден.

Овчо сирење со пиперка

10%заштеда
Цена со ДДВ:150 ден.135 ден.

Урда

10%заштеда
Цена со ДДВ:450 ден.405 ден.

Овчи кашкавал

10%заштеда
Цена со ДДВ:400 ден.360 ден.

Козји кашкавал

10%заштеда
Цена со ДДВ:360 ден.324 ден.

Кравји кашкавал

10%заштеда
Цена со ДДВ:350 ден.315 ден.

Биено сирење

10%заштеда
Цена со ДДВ:280 ден.252 ден.

Мешано сирење

Цена со ДДВ:35 ден.

Беровски компир

Цена со ДДВ:300 ден.

Кравјо масло

Цена со ДДВ:400 ден.

Мешан кашкавал

Цена со ДДВ:25 ден.

Кисело млеко

Цена со ДДВ:50 ден.

ЈОГУРТ


Видете ги сите наши производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Јого меркур


 • Адреса: Македонска Војска 20/10 (Црвена Армија)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9152 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

Основна цел на компанијата е создавање на квалитетни осоговски млечни производи кои го содржат традиционалниот вкус, а сепак произведени со најсовремената технологија. - Во секое време на нашите потрошувачи да им понудиме здрави квалитетни осоговски млечни производи. - Зголемување на капацитетот на производство и производство на нови артикли. - Задоловни потрошувачи!

Хит 73


 • Адреса: с.Камењане
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9131 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:00 до 12:00

Целта на сопствениците од млекарата “ХИТ 73” браќата АЗЕМ и САДРИ ХАЈДАРИ  е да во иднина ги задоволуват сите потрошувачи со нивниот квалитет и со прифатливи  цени. Асортиманот на производите од Млекарата “ХИТ 73” денеска  е  во целата територија на Р.Македонија  меѓутоа има потрошувачи  и од соседните земји кои пазаруват во нашата држава и истите побаруваа да производите од ‘ХИТ 73’ бидат достапни  и во нивната територија. Тргнувајќи  од ова, капацитетот на производството се зголеми  и  се прошириа  во пазарот на територијата на Р.Косово каде има тенденции  за проширување и во територијата на Р.Албанија а се во преговори асортиманот да биде и во пазарот на Р.Црна Гора.

Монтенегро


 • Адреса: Илинденска 118
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9143 км

МОНТЕНЕГРО е компанија со приватен капитал со седиште во Гостивар, која успешно функционира на македонскиот пазар веќе 24 години...

Мапа

Стопанска Банка- Битола реагира на вчерашното обраќање на претседателот на УО на АД Макпетрол, Андреа Јосифовски во врска со обидот за нелегално преземање на ...
сите 16 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи