Македонско здружение на медицински уредници


  • Адреса: Бул.Крсте Мисирков 2
  • Место: Скопје
  • Локација: во МАНУ
Препорачани резултати за вашето пребарување:

Капитал Академија


  • Адреса: бул.ВМРО 6-1-1-6/31 (Маркс и Енгелс)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

Капитал Медиа Гроуп на 25 септември 2011 година го стартуваше својот проект - Капитал Академија. Проектот е фокусиран на организирање големи деловни конференции, бизнис-форуми, обуки и работилници за поголемо знаење.

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи