Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Machine parts - repair
 • Machine processing
 • Machine parts - manufacturers & retail
 • Compressors - retail & distribution (air & gas compressor dealers)
 • Engineering
 • Pneumatic Engineers
 • Air Filters Merchants - Retail & Distribution
Повеќе филтриПомалку филтри

Machine parts - repair по градови

Bitola Prilep Skopje Struga

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Machine parts - repair

Am Zezov


 • Address : Boris Trajkovski 64 (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delma


 • Address : Boris Trajkovski 55 reon 40 (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9444 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 14:00

The company DELMA is a specialized company for: production of spare parts according to the documentation of the client or according to an existing part for which we draw a drawing, and then we process it; reparation of more expensive parts and their return to the original functional extent; repair of machinery.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1490855114_41.jpg?t=true&w=300&h=300

Eksperts


 • Address : M.T.Gologanov 149 (Ivo Lola Ribar)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9438 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 15:00

Experts is a specialized private enterprise, that deals with compressed air as rounded technological process, which includes its production, treatment, distribution and use.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/a5597e58492d81d0f8eca2ea525fe377.jpg?t=true&w=300&h=300

MZT remont i servis


 • Address : Marko Oreskovik 4/58
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Simpleks inzhenering


 • Address : bul.3-ta Makedonska brigada 46, p.fah 846
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dil Kom


 • Address : Naseleno mesto b.b., s.Leniste
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈9510 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 16:00

DIL KOM is a specialized company which within its business deals with compressed air as rounded technological process – production, treatment, distribution and use.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1494250294_02.jpg?t=true&w=300&h=300

Ferofleks


 • Address : 11-ti Oktomvri 108
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈9509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni-men


 • Address : Bosko Buha 68
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Утре Уставниот суд повторно ќе расправа за иницијативата за оценка за уставноста и законитоста на член 163 став 3 од Законот за банки. Здружението на оштетени ...
сите 23 | | | веќе видена

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 50 | | | веќе видена

Претпазливото управување со ризиците и соодветната регулативна рамка, усогласена со најдобрите меѓународни стандарди, му овозможија на банкарскиот сектор да ја ...
сите 53 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel