Levidia


  • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaзanikut) f.Vizbegovë 32-B
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10677 км
  • Lokacioni: Качанички пат (пред обиколницата)

  • Telefon 2: 076 369108
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1695806545_23.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Levidia me fidanishten e saj për fidane frutash, nënshartesa dhe qendër gardent për rregullimin e hortikulturës është investimi i parë i huaj në R. E Maqedonisë së Veriut, e cila bëri një kombinim midis frutikulturës dhe hortikulturës. Kompania është themeluar në vitin 2012 me ndihmën e mbështetjen financiare nga Turqia.

Kemi krijuar një ekip inxhinierësh nga fusha e agronomisë dhe pylltarisë dhe operojmë në disa fusha:

Shitje e frutave dhe materialit fidanor të certifikuar;
Këshilla për rritjen e pemishteve;
Shitje bimësh dekorative për dekorim të jashtëm;
Aredim të oborreve, parqeve, ballkoneve, tarracave etj.;
Mirëmbajtje e sipërfaqeve me bar;
Krasitje dhe mbrojtje e bimëve;
Prerje e gardheve të larta;
Mbrojtje nga erozioni me teknikën e hydro-seeding;
Projekte për peizazh të jashtëm

më shumë
Retail Price - VAT Included:850 MKD

САДНИЦИ КUMQUAT

Retail Price - VAT Included:850 MKD

САДНИЦИ МАНДАРИНА

Retail Price - VAT Included:250 MKD

Садници цреши

Retail Price - VAT Included:500 MKD

Калемен орев

Retail Price - VAT Included:500 MKD

Зимзелени и декоративни дрва

Retail Price - VAT Included:250 MKD

Декоративни саксии


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj