Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Хотели
 • Ресторани
 • Кампови
 • Одморалишта
 • Плажи
 • Апартмани И Приватни Соби - Изнајмување
 • Ресторани - Национални
 • Спа Центри
 • Конференциски Капацитети И Услуги
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Сауни
 • Ресторани За Свадби
 • Тениски Игралишта
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Летувалишта во Охрид


Димитрије


 • Адреса: с.Горенци
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7430 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дипломат плус


 • Адреса: Партизанска Д-14
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7440 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елешец


 • Адреса: с.Елешец
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7444 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Извидник


 • Адреса: нас.Далјан б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7436 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Инекс Горица


 • Адреса: Наум Охридски 5/7
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7440 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интернационал


 • Адреса: бул.Туристичка б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7440 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кампер Стоп


 • Адреса: Наум Охридски 10-д
 • Место: Охрид

Дејности:

кампови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам Вилиџ


 • Адреса: 7-ми Ноември 179
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Климетица


 • Адреса: нас.Св.Стефан
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7441 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коцарев


 • Адреса: нас.Св.Еразмо
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7434 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лагадин


 • Адреса: нас.Лагадин
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7443 км

Дејности:

хотели, плажи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лаки


 • Адреса: нас.Св.Стефан
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7441 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лара


 • Адреса: АСНОМ 103
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7440 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лебед


 • Адреса: Кеј Македонија (Кеј Маршал Тито) 112
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7440 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лихнидос сквер


 • Адреса: Коста Абраш 1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ловец


 • Адреса: Железничка 82
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Љубаништа


 • Адреса: нас.Љубаништа
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7449 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Дејности:

кампови, плажи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маива


 • Адреса: нас.Св.Стефан
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Метропол лејк ризорт


 • Адреса: нас.Долно Коњско б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Милениум Палас


 • Адреса: Кеј Македонија (Кеј Маршал Тито) б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

СДСМ обезбедува силна поддршка за земјоделците, со кои се постигнува одржливости и развој на земјоделството, велат од СДСМ. „Се креираат мерки, според ...
сите 63 | | | веќе видена

Се огласија од ЕСМ за последниот тендер даден на Марковски компани на сума од 46 милиони евра. „АД ЕСМ како одговорна компанија ја спроведува активната ...
сите 10 | | | веќе видена

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 77 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Вонредна помош од речиси 2,5 милиони евра добива А.Д. Македонски железници – транспорт. Намената е за исплата на платите и за ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи