Радиус (100км)

Ленди-ком

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Цветан Димов 102
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: Спроти раскрсница на породилно Чаир

  • Телефон 2: 02 2618143
  • Факс: 02 2642354
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 08:00 до 17:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Ленди-ком нуди автомобилски резервни делови за Opel, Peugeot и Renault возила.

Нудиме високо квалитетни делови од соодветните брендови со една и двегодишна гаранција.

Ленди-Ком е основана во 1997 година. Нејзиниот почеток се заснова исклучиво на продажба на авто делови за марката OPEL.
Од 2000 година станавме и директни застапници за брендовите HANS PRIES и AUTO MEGA. Во 2014 година, нашиот асортиман на производи се прошири и со реномираните брендови PEUGEOT, RENAULT, CITROEN и PSA. Денес има осум вработени и околу 11 000 производи. Располагаме и со дистрибутивна мрежа низ цела Македонија, со повеќе од 15 дистрибутери.
повеќе

Постови

Timeline Photos

Спремете се за безгрижен летен одмор.10% попуст на сет од ребрасти каиши за Opel.Побрзајте, количи ...

Timeline Photos

Нова неодолива понуда од Лендиком.10% попуст на сет од ребрасти каиши за Пежо и Цитроен. Побрзајт ...

Lendikom Group

Уживајте безгрижно во убавината на летото.10% попуст на масло и филтри до крајот на месец Мај.Само ...

Timeline Photos

Уживајте безгрижно во убавината на летото.10% попуст на масло и филтри до крајот на месец Мај.Само ...

Lendikom Group's cover photo

Lendikom Group

Timeline Photos

Brands

Original parts by: Topran, AutoMega, Renault Genuine Parts, PSA Genuine Parts, Valeo, LuK, SNR, NK, ...
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи