Лекс електрик

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.1550 бр.8, Визбегово
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км

  • Телефон 2: 02 3095721
  • Факс: 02 3095721
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625658875_2.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Цена со ДДВ:1.300 ден.

DM Склопка 0,4 - 0,63 А

Цена со ДДВ:1.300 ден.

DM Склопка 0,25 - 0,4 А

Цена со ДДВ:1.300 ден.

HQI T 250 W

Цена со ДДВ:240 ден.

Гребен 16 A

Цена со ДДВ:500 ден.

Voltmetar 500 V

Цена со ДДВ:1.366 ден.

Улична Сијалица 250 W Natrium

Цена со ДДВ:50 ден.

Основа за Wc права

Цена со ДДВ:146 ден.

Сијалица Dulux

Цена со ДДВ:200 ден.

Кроне Реглети


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи