Лекс електрик

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.1550, с.Визбегово 8
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км

  • Телефон 2: 02 3095721
  • Факс: 02 3095721
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625658875_2.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Цена со ДДВ:Побарај цена

EPISTAR

Цена со ДДВ:Побарај цена

Dorado


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи