Лекс електрик


 • Адреса: ул.1550 бр.8, Визбегово
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7847 км

 • Телефон 2: 02 3095721
 • Факс: 02 3095721
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30
  Саб од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:130 ден.

Лед GU10 Сијалица 6,9 W

Цена со ДДВ:110 ден.

Лед Сијалица Е27 Osram 11,5 W

Цена со ДДВ:80 ден.

Лед Сијалица Е27 OSRAM 8.5 W

Цена со ДДВ:80 ден.

Лед Сијалица Е27 Osram 9,5 W

Цена со ДДВ:80 ден.

Лед Сијалица Е27 OSRAM 9 W

Цена со ДДВ:110 ден.

Лед Сијалица Е27 OSRAM 11,5 W

Цена со ДДВ:110 ден.

Лед Сијалица E27 OSRAM 11,5 W

Цена со ДДВ:160 ден.

Лед Сијалица Е27 OSRAM 14,5 W

Цена со ДДВ:160 ден.

Лед Сијалица Е27 OSRAM 14,5 W

Цена со ДДВ:110 ден.

Лед Сијалица GU10

Цена со ДДВ:130 ден.

Шуко - Nilson - Шифра : 16719

Цена со ДДВ:80 ден.

Шуко - Nilson - Шифра : 16706

Цена со ДДВ:80 ден.

Прекинувач - Nilson


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингWi-Fi Зона

ТМ


 • Адреса: 9-ти Километар б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7917 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

ДПУТ “ТМ” ДОО Штип е основана во 2003 година, со седиште на ул. Струмички пат 9-ти км бб во Штип, Република Македонија. Основната дејност на претпријатието е проектирање, надзор и монтажа на електроенергетска опрема и објекти од низок и среден напон. Претпријатието има хала за монтажа на производи, работилница за одржување и магацински простор, со вкупни 700м². ДПУТ “ТМ” ДОО Штип има 24 вработени од кои 5 со високо образование и 19 со средно образование.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1500901739_7.png?t=true&w=300&h=300
Мапа

Со навестувањето на постпандемискиот период, време е да се размисли како непречено да се заменат општите економски политики со поспецифични, секторски политики ...
сите 69 | | | веќе видена

Шпаркасе Банка Македонија го објави почетокот на третиот циклус од програмата „ Чекор по чекор “, наменета за поддршка на старт-ап бизнисите во Република ...
сите 16 | | | веќе видена

Со цел гарантирање на безбедни услови за престој и користење на услуги во угостителските објекти, хотелите, мотелите, автокамповите Сојузот на стопански комори ...
сите 91 | | | веќе видена

Вкупно четири компании се добитници на финансиска поддршка во рамки на првиот „Предизвик за дигитализација на земјоделство” што го спроведува Фондот за ...
сите 29 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи