Lead-profili

Transport publikWi-Fi Zonë

  • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 48
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км

  • Telefon 2: 02 2400906
  • Faksi: 02 2400906
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394188861_77.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Lead profile është kompani që i ofron shërbimet e mëposhtme:
• Përpunim dhe montim i llamarinave të profiluara dhe galanterisë së llamarinave
• Punim makinerie dhe montim i llamarinës së falcuar të rrafshët
• Përpunim i lanç çative
• Furnizim dhe montim i paneleve poliuretane nga lesh mineral
• Montim i fasadave deri më 22 m.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj