Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Охрид
 • Гостивар
 • Кичево
 • Битола
 • Велес
 • Штип
 • Куманово
 • Крушево
 • Кратово
 • Струмица
 • Неготино
 • Прилеп
 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Лаунџ барови
 • Ресторани
 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Ресторани - пицерии
 • Ресторани - пабови
 • Ресторани - Бистроа
 • Хотели
 • Ресторани - Брза Храна
 • Кетеринг
 • Мотели
 • Игротеки
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Лаунџ барови


Ма белле


 • Адреса: Дрезденска 19 лам.2 лок.9
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мадера


 • Адреса: ул.10 120
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00 • Нед од 10:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Малага


 • Адреса: Благој Целев б.б.
 • Место: Крушево

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мамис кичен


 • Адреса: бул.Кочо Рацин 14
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оне Стрит кафе


 • Адреса: Три Чешми б.б.
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Република Клуб Ресторан


 • Адреса: 4-ти Јули 101
 • Место: Кичево

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ројал


 • Адреса: Јоаким Осоговски (Маршал Тито) 175
 • Место: Крива Паланка

Дејности:

лаунџ барови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

СН бар


 • Адреса: Михајло Апостолски Дончо 7
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сангриа


 • Адреса: Благој Ѓорев 14
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Скопје бар крол-Skopje Bar Crawl


 • Адреса: Плоштад Македонија
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Соул кичен бар


 • Адреса: Беласица 2
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сохо бар


 • Адреса: Дервиш Цара 51
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стара Банка


 • Адреса: с.Јегуновце
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Статион


 • Адреса: Дервиш Цара 61/б
 • Место: Тетово

Дејности:

лаунџ барови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стики фингерс


 • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 34-а
 • Место: Скопје

Дејности:

лаунџ барови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Таим


 • Адреса: 7-ми Септември 62
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Теисти (Tasty)


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 56-б
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Чет од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Дејности:

лаунџ барови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Трендитионал Хаус


 • Адреса: Илинденска 18-а
 • Место: Тетово

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1622034728_05.jpg?t=true&w=300&h=300

Три кичен бар


 • Адреса: 50-та Дивизија 25
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фреш лаунџ бар-Fresh Lounge Bar


 • Адреса: ул.1, Матка 105
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Во ноември 2021 година се издадени 406 одобренија за градење, што е за 95,2 проценти повеќе во однос на истиот месец од претходната година, објави Државниот ...
сите 47 | | | веќе видена

Досега 13 градови во Македонија се подготвени за 5Г, а до крајот на месецов, со опрема од најновата генерација ќе бидат покриени и регионите на Струмица и ...
сите 20 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Одбележана со разорни урагани и мразови во Соединетите држави, 2021 година се покажа како втората најскапа година во историјата за ...
сите 3 | | | веќе видена

Според постојниот Закон за пензиско и инвалидско осигурување, пензиите се усогласуваат двапати годишно – на 1 јануари и на 1 јули, според индексот на ...
сите 48 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи