Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Лаунџ барови
 • Кафе-барови и кафе-клубови
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Лаунџ барови во Охрид

Амбросија


 • Адреса: Наум Охридски 8
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

Дејности:

лаунџ барови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бистро корнер


 • Адреса: Македонски Просветители
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Босфорус Лаунџ Бар


 • Адреса: Македонски Просветители
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 00:00

Дејности:

лаунџ барови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Венус Лоунџ Бар


 • Адреса: Димитар Влахов 52
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ирски Паб Даблин


 • Адреса: Кеј Македонија (Кеј Маршал Тито) 45
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кафе Релакс


 • Адреса: Македонски Просветители б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 01:00

Дејности:

лаунџ барови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ла фабрик


 • Адреса: Димитар Влахов 57-а
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мистер И


 • Адреса: Кеј Македонија (Кеј Маршал Тито) 29
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ноа


 • Адреса: Коста Абраш 38
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Дејности:

лаунџ барови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Порта


 • Адреса: Коста Абраш б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Дејности:

лаунџ барови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Во ноември 2021 година се издадени 406 одобренија за градење, што е за 95,2 проценти повеќе во однос на истиот месец од претходната година, објави Државниот ...
сите 47 | | | веќе видена

Досега 13 градови во Македонија се подготвени за 5Г, а до крајот на месецов, со опрема од најновата генерација ќе бидат покриени и регионите на Струмица и ...
сите 20 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Одбележана со разорни урагани и мразови во Соединетите држави, 2021 година се покажа како втората најскапа година во историјата за ...
сите 3 | | | веќе видена

Според постојниот Закон за пензиско и инвалидско осигурување, пензиите се усогласуваат двапати годишно – на 1 јануари и на 1 јули, според индексот на ...
сите 48 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи