Ladrus

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned


  • Telephone 2: +389 71 218144
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00
    Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
Photo of Location
Map

Потрагата по келнери, готвачи и мајстори за скара во Србија трае и во вонсезоната, а дефицитот од овие работни места ќе се почувствува во пресрет на летото. ...
сите 28 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Народната банка обезбедува финансиска едукација преку која ги информира граѓаните за ризиците од кибернапади, како што е измамата ...
сите 10 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel