Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Laboratories - diagnostic
 • Bio-chemical laboratories
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Laboratories - diagnostic in Bitola

Bitolska laboratorija


 • Address : 11-ti Oktomvri 5-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 16:00 • Sat from 07:30 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Kosturski


 • Address : Cane Vasilev 5
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sinlab (Adrialab)


 • Address : Shirok Sokak (Marshal Tito) 132
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 16:00 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 25 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 69 | | | веќе видена

На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
сите 41 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
сите 38 | | | веќе видена

Кога пристигнавме во скопскиот хотел „Хилтон“, наидовме на стотина наши сограѓани што се договараа за работа со словенечките работодавачи. Настанот „Живеј и ...
сите 14 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel