Ла Вита

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Никола Парапунов 5-2/1
  • Место: Гостивар
  • Локација: Малеарди


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572268644_42.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ла Вита нуди извонредна гурманска кујна - сервирана во пријатна атмосфера каде акцентот е ставен на удобност, вкус и пред сè, релаксација и уживање.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи