Квинс денс клуб


 • Адреса: 16-та Македонска Бригада 5
 • Место: Скопје
 • Локација: кај Ветеринарна болница


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Сара'с денс


  • Адреса: Иван Козаров 64
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км

  Клучот на Ориенталниот танц е тајниот јазик кој раскажува приказна за живот на жените... Нивната страст, духовност, жртвувања, уживања, нивната целосна емоционална драма.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576227812_82.jpg?t=true&w=300&h=300

  Дури 62 отсто од вкупниот број македонски домаќинства користат дрва за греење, 29 отсто користат електрична енергија, а само осум проценти се приклучени на ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Истражувањето на „Евробарометар“, спроведено во периодот обележан со пандемијата Ковид-19, покажува дека Европејците се многу загрижени за економската ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи