Куќата на Соколови

ПаркингДостапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: Јосиф Даскалов 5
  • Место: Кратово
  • Оддалеченст: ≈10711 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638536891_93.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Искусете ја мирната природа и традиционалната македонска архитектура.

Куќата на Соколови има за цел да обезбеди квалитетен автентичен староградски стил. Куќата е украсена со изглед на типична македонска куќа со староградска архитектура.

Се наоѓа во стариот дел на Кратово во близина на црквата Св. Јован Опкружена со тесни улички со исклучително импресивен поглед на реката Манчева и природниот амбиент на планината Баба.

Отворени сме за резервации!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи