Krug-ST Inzenering  • Telefon 2: 072 242190
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1594115849_75.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Përgatitje e projekteve arkitektonike dhe dokumentacionit të plotë të projektit për ambiente rezidenciale, biznesi, hotelieri dhe objekte të tjera.

Ne përcaktojmë zgjidhjen funksionale, përmbajtjen fillestare dhe sekondare në të gjitha nivelet, seksionet, fasadat, tregimin 3D, koordinimin me fazat e tjera dhe një sërë llogaritjesh të sasive të faturave për realizimin e objektit.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj