Krug-ST Inzenering  • Telefon 2: 072 242190
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1594115849_75.jpg?t=true&w=300&h=300


Studio për arkitekturë dhe dizajn

Një kompani në të cilën përvoja dhe idetë e dy gjeneratave të arkitektëve bashkohen me një motiv të përbashkët:

KRIJIM TË NJË ARKITEKTURE MË TË MIRË
Ne praktikojmë arkitekturën që është rezultat i një konteksti më të gjerë hapësinor, teknologjik, historik dhe shoqëror.

Tendenca jonë është të krijojmë arkitekturë modern dhe me cilësi të lartë, që është një kombinim i suksesshëm i teorisë, shkencës dhe tendencave moderne.

Ne kemi implementuar me sukses materiale dhe metoda ndërtimi të reja.

Besojmë se qasja multidisiplinare dhe bashkëpunimi i shumë profesionistëve çon në rezultate më të mira në çdo aspekt.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj