Kristi


  • Address : Strasho Pindzhur 2
  • Place: Vinica
  • Distance: ≈10744 км
  • Location: Во близина на централен регистер

  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Вредноста на исплатените штети за приватно здравствено осигурување за првите пет месеци годинава пораснале за 28,5 % во однос на истиот период лани. Исплатите ...
сите 11 | | | веќе видена

Претседателката на Асоцијација за е-трговија на Македонија (АЕТМ), Нина Ангеловска Станков и директорот на Агенцијата за пошти Сретен Миладиноски, потпишаа ...
сите 44 | | | веќе видена

Нафтената компанија „Макпетрол“, како што и најави, ќе дели дивиденда за своите акционери. Исплатата стартува сега, а оние акционери кои досега не доставиле ...
сите 19 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информираа земјоделците дека денеска Агенцијата за финансиска поддршка ја реализираше исплатата ...
сите 7 | | | веќе видена

Повеќе од половина од вработените во Хрватска – 56 отсто, очекуваат исплата на регресот за годишен одмор, додека секој трет работник е задоволен од бројот на ...
сите 25 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel