Крин

ПаркингЈавен превозРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Васил Главинов 3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: карши Гимназија Јосип Броз Тито

  • Телефон 2: 02 2450513
  • Факс: 02 2450513
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 23:00
    Нед од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1587560615_91.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Слаткарница Крин се наоѓа во центарот на градот на плоштад Слобода. Познати се по производство на домашни и европски слатки и торти со врвен квалитет, а воедно и сме прва и единствена слаткарница во Македонија што произведува костен пире. Покрај слатките поризведуваме пецива со врвен квалитет, домашни пити, лиснато тесто, кифлички, варени гевречиња и многу други солени и слатки работи.

Сопствено производство, пакување и дистрибуција на чоколаден прелив Слатка Магија и Костен пире.
повеќе
Цена со ДДВ:420 ден.

Соленки

Цена со ДДВ:40 ден.

Проја

Цена со ДДВ:750 ден.

Мини Овошни кошнички

Цена со ДДВ:340 ден.

Соленки

Цена со ДДВ:700 ден.

Еклерчиња

Цена со ДДВ:200 ден.

Срце

Цена со ДДВ:750 ден.

Падобранци

Цена со ДДВ:80 ден.

Овошна кошничка

Цена со ДДВ:650 ден.

Овошен тарт

Цена со ДДВ:690 ден.

Виенски сахер

Цена со ДДВ:80 ден.

Пита со брокула

Цена со ДДВ:750 ден.

Чоколадно канапе со овошје

Цена со ДДВ:180 ден.

Милиброд (козињак)

Цена со ДДВ:90 ден.

Костен пире

Цена со ДДВ:70 ден.

Чоколадна паста

Цена со ДДВ:1.000 ден.

Чизкејк


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи