Крин

ПаркингЈавен превозРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

 • Адреса: Васил Главинов 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Локација: карши Гимназија Јосип Броз Тито

 • Телефон 2: 02 2450513
 • Факс: 02 2450513
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 23:00
  Нед од 09:00 до 14:00Слика од локација
Цена со ДДВ:Побарај цена

Кифли

Цена со ДДВ:Побарај цена

Падобранци

Цена со ДДВ:Побарај цена

Пита

Цена со ДДВ:Побарај цена

Фондан

Цена со ДДВ:Побарај цена

Слатка Магија

Цена со ДДВ:Побарај цена

Костен пире

Цена со ДДВ:Побарај цена

Гурабии

Цена со ДДВ:Побарај цена

Маркизи

Цена со ДДВ:Побарај цена

Торта


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДоставаДопуштено за деца

Канела Прима


 • Адреса: Милан Марковиќ 43
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 16:00

Канела приказната ја започнавме во 1991 година со силна желба да подготвуваме торти и колачи, по домашни рецепти, со најдобри состојки - онакви какви што правеле нашите мајки и баби.

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

Делициа


 • Адреса: Финска 185
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7856 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00 • Нед од 07:30 до 22:00

ХАНИБАЛ - Слаткара & Пекара - Производство на торти и колачи, леб и бели пецива.

Слика од локација
Мапа

НБРСМ ги објави статистичките показатели за финансиските текови за четвртиот квартал од годината која измина со аспект на движењата кај останатите финансиски ...
сите 43 | | | веќе видена

Министерката без ресор задолжена за странски инвестиции Зорица Апостолска присуствуваше на македонско – бугарски бизнис форум во Куманово на кој изрази ...
сите 36 | | | веќе видена

Приватниот сектор е и треба да биде двигател на економскиот раст во земјава. Затоа економските политики се во насока на поддршка на развој на конкурентноста на ...
сите 29 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи